28 listopada kolejny raz gościliśmy w naszej szkole wychowanków Ośrodka Wychowawczego w Katowicach. Tradycją stało się wspólne wróżenie, jednak w tym roku nasze szkolne „wróżki” postawiły  na sport i muzykę.

Spotkanie rozpoczęliśmy od rozgrzewki poprowadzonej przez Maćka Witkowskiego z klasy 2 a. Główną atrakcją wieczoru był mecz piłki nożnej pomiędzy chłopakami z ośrodka i naszymi chłopakami.

Wreszcie udało nam się wygrać 12:10. Spotkaniu towarzyszyły niesamowite emocje – a nawet polała się krew (dziękujemy Maćku za poświęcenie). Równocześnie odbywały się rozgrywki w: ping ponga, piłkarzyki oraz w bilard. Pan Mariusz Herwich przeprowadził bardzo ciekawe warsztaty muzyczne.
Uczniowie i nauczyciele przygotowali również pyszną niespodziankę dla chłopaków. Listopadowe spotkanie z chłopcami z ośrodka było już drugim w tym roku.
Jak zwykle zabawa była świetna i czekamy na następne spotkanie.

Dziękuję: „starej ekipie” Michalinie, Dominice, Natalii, Weronice, Kamilowi, Mareczkowi, obecnej ekipie: Maćkowi, Damianowi, Vanessie, Robertowi, Dimie,  Michałowi, Kindze, Weronice, Rafałowi, Karolinie, Kindze, Sarze, Maćkowi, Kubie, Mariuszowi, Arkowi, Arturowi, Izie, Weronice, Kasi za dobre serduszka.

Projekty

Partnerzy