Pierwsze urodziny Katowickiego Centrum Edukacji Zawodowej za nami. I jak to na urodzinach był tort, fajerwerki, odśpiewane sto lat (ach ta Marylin) i…prezenty. Rada Rodziców, jak zwykle hojna, nagrodziła najlepszych w kategoriach: zachowanie, frekwencja i średnia wyników.

Było muzycznie, tanecznie i w ogóle przyjemnie i wesoło. Nagłośnieniowcy z klasy IIIB pod wodzą swojego nauczyciela Tomasza Kramarczyka świetnie zadbali o stronę dźwiękową, a wykonawcy z klasy IIB, IC i IIIB o rewelacyjną atmosferę, „wskrzeszając” R. Charlesa (Sonia, której towarzyszyły Monika i Zuza) , Karin Stanek (Weronika) oraz zmysłową Marylin Monroe (Wojtek!). „Usłyszeliśmy” także gwiazdy współczesne reprezentujące różne gatunki i formy muzyczne, stąd Zenek Martyniuk (Mateusz) i Jeden Osiem L (Łukasz)

W ogóle urodziny pokazały bardzo dobrą formę ….nas wszystkich. Wyniki coraz lepsze, talentów mnóstwo, zapał ciągle jest, inwencja nieokiełznana – czego chcieć więcej? Chyba że tradycyjnych 100 lat w zdrowiu, szczęściu i pomyślności.

Projekty

Partnerzy