13 października to czas akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tradycyjna jak każe tradycja składała się z dwóch części – oficjalnej i nieoficjalnej. W czasie tej oficjalnej uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie a Pani Dyrektor Renata Matla-Kocot otrzymała symboliczny klucz do Katowickiego Centrum Edukacji Zawodowej.

Część nieoficjalna zamieniła się w listę przebojów KCEZ – pierwsze wydanie. Nauczyciele mogli usłyszeć jak uczniowie śpiewająco składają im życzenia.

Trzecie miejsce zajęła piosenka ‘Mam tę moc’ – której słowa tłumaczą, skąd u naszych uczniów ta siła i ‘power’ do zdobywania nowych umiejętności.

Drugie miejsce to ‘Kochamy was’ – tytuł tłumaczy wszystko.

Pierwsze miejsce zajął utwór, słuchając którego nauczyciele dowiedzieli się, że ‘tylu uczniów od niechcenia chciało złożyć im życzenia ….. Szczęścia ooooo szczęścia’

Mamy nadzieję, że nikt się nie zanudził i z chęcią będzie uczestniczył w następnej Akademii. A jak wiemy – zostało przyjęte przez wszystkich obecnych przez aklamację – czeka nas nowe święto: DZIEŃ UCZNIA. Już nie możemy się doczekać.

 

Samorząd Uczniowski

Projekty

Partnerzy