We wtorek 13 grudnia 2016 r. w parafii św. Antoniego w Dąbrówce Małej odbyło się spotkanie adwentowo - opłatkowe Seniorów. Po mszy świętej Seniorzy zgromadzili się w salce parafialnej na poczęstunku przygotowanym przez zespół charytatywny. Młodzież z naszej szkoły oraz gimnazjum nr 11 wraz z nauczycielami również przyczynili się do stworzenia miłej, świątecznej atmosfery.

Przedstawiciele naszej szkolnej społeczności złożyli na ręce proboszcza A. Norasa świąteczny stroik wraz z życzeniami. Rolę kelnerów pełnili uczniowie z klasy 1 ZSZ proponując zgromadzonym paniom kawę lub herbatę, natomiast uczniowie z gimnazjum przedstawili scenkę kabaretową dotyczącą relacji międzypokoleniowych: wnuczek – babcia. Następnie już wspólnie uczniowie z obu szkół pokazali krótki „taniec integracyjny”. Zwieńczeniem spotkania z udziałem młodzieży były prezenty w postaci bombek własnoręcznie wykonanych przez gimnazjalistów. I tym sposobem po raz kolejny młodzież z naszej szkoły – Katowickiego Centrum Edukacji Zawodowej – pozytywnie wpisała się w dzieje historii Katowic – Dąbrówki Małej uczestnicząc w życiu naszej lokalnej społeczności.

Projekty

Partnerzy